אודות

חברת בודי בלאנסר נוסדה בשנת 2017 ע״י אמיר פרלמן מתוך ניסיון קליני רב והבנה של הצרכים בקליניקה המודרנית המשלבת רפואה מערבית עם רפואה אינטגרטיבית. החזון שלנו הוא לתת מענה באמצעות מערכות תומכות החלטה בזמן אמת ולהנגיש מידע וכלים דיאגנוסטיים לעוסקים בתחום הבריאות. חברת בודי בלנסר פרו עוסקת בפיתוח כלי עזר להנגשת מידע חיוני וכלים דיאגנוסטיים יחודיים לקהל המטפלים, הרוקחים ושוחרי הבריאות .

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר להעניק טיפול שלם למטופלים בגישה המקובלת כיום בעולם המודרני היא שילוב בין טיפולים קונבנציונאליים לצד רפואה מסורתית משלימה. לצורך זה דרושה גישה לכמויות עצומות של מידע המתעדכן תדיר והצלבת נתונים מורכבת. לכן יצרנו את הדרג באלנסר כלי המגשר בין העולמות של הרפואה המערבית והרפואה האינטגרטיבית בלחיצת כפתור.

חיפוש התוויות נגד בין צמחי מרפא לטיפול תרופתי גוזל זמן יקר אך זוהי פעולה הכרחית לצורך שילוב טיפול תרופתי עם טיפול בצמחי מרפא ותוספי תזונה, ארגנו את האינפורמציה במקום אחד בכלי יחודי המתעדכן תדיר שילווה אתכם המטפלים בתהליך האבחון והטיפול במטופלים.הדרג בלאנסר מאפשר לכל רוקח לתת המלצה מושכלת יותר ושלב באופן מושכל תוספי תזונה עם טיפול תרופתי להשלמת חסרים תזונתיים הנגרמים עקב טיפול תרופתי.

המטרה שלנו היא להפוך מידע מהימן ומדויק לנגיש לכולם. כך שבמקום לסרוק את האינטרנט כדי למצוא ,להצליב ולאמת פיסות מידע, אפשר למצוא הכל כאן. כדי להבטיח שתעניקו למטופלים וללקוחות שלכם את הטיפול המקצועי ביותר, המידע הוגש באתר מבוסס על מקרים, ספות מקצועית ומקורות ידע עדכניים. צוות של רופאים, תזונאים ונטורופתים מובילים בתחומם עוסקים בסקירה, ליקוט ועידכון המידע המוגש באתר. גרסה מותאמת לרוקחים מוטמעת במערכת ירפא ותואמת קטלוג ירפא מערכת התפעול המובילה בעולם הרוקחות בישראל.

אמיר פרלמן מייסד בודי בלנסר פרו

אמיר פרלמן

מייסד & מנכל

מייסד & מנכ"ל

איר פרלמן מומחה ברפואה אינטגרטיבית, צמחי מרפא ותזונה בהתאמה אישית. מוביל את צוות המו"פ בחברת בודי בלאנסר פרו. כמורה בכיר ברפואה סינית אנרגטית אמיר מעביר את קורס הכשרת המטפלים במדיקל צ'י קונג ישראל בית הספר הגדול בארץ להכשרת מדריכי צ'י קונג רפואי. מאז שנת 2016 אמיר הנו פורמולטור ראשי בחברת פרלמן סחר אי.בי.אר צמחי מרפא ועובד בשיתוף פעולה הדוק עם דמויות מובילות בתחום הרפואה המשלימה בישראל המתמחים ברפואה סינית מסורתית, איורוודה, צמחי מרפא, תזונה ורפואה מערבית.
אמיר פרלמן
שלהבת הלפמן סמנכ״ל טכנולוגי בודי בלנסר פרו

שלהבת הלפמן

סמנכ"לית טכנולוגיה

סמנכ"לית טכנולוגיה

שלהבת מובילה את החזון הטכנולוגי ואחראית על יישום אסטרטגיות טכנולוגיות בחברת בודי בלאנסר פרו מאז הקמתה. בעלת ניסיון רב בהובלת פרויקטים מורכבים בחברות גדולות ותעשיות שונות. התמחות בניהול ותכנון ארכיטקטורה של מערכות ופתרונות Business Intelligence מורכבים בחברות אנטרפרייז גדולות בארה"ב מעל 10 שנים.
נטורופתית והרבליסטית בכירה חלק מצוות הדטה של בודי בלנסר פרו

ענבל ליב פרץ

מנהלת תחום דאטה , נטורופתית N.D

מנהלת תחום דאטה נטורופתית N.D

הרבליסטית קלינית Cl.H ומתמחה באירידולוגיה.
ענבל היא מרצה לאירידולוגיה, בעלת קליניקה פרטית מאז 2016, מנהלת מחלקת הדרכה ויועצת מקצועית בחברת ראן בוטניקלס.
ענבל מנהלת את תחום הדאטה מבוסס מחקר בחברת Body Balancer PRO.
דילוג לתוכן